Günlük (Show Tv Yayın Akışı) Canlı İzle Bedeva 14 Aralık 2013 Cumartesi

Günlük (Show Tv Yayın Akışı) Canlı İzle Bedeva 14 Aralık 2013 Cumartesi

Show Tv Yayın Akısı 14 Aralık 2013 Cumartesi Günü ve Akşamında Yayınlanacak Arşiv Zaman Rehberi dizilerin,Yarışmaların,magazin filmlerin,maç ve Futbol Sporların,Ana Haber Programların listesine Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz. İşte Show Tv İzle Haftalık Yayın Akışı Bugün 14.12.2013 Takibi ve Ayrıca Web Sayfamızda Bedava Show Tv Canlı Yayın İzle Donmadan,Show Tv HD Online İzle İmkanınız Bulunmaktadır. Show Tv Kesintisiz seyret.

Günlük (Show Tv Yayın Akışı) Canlı İzle Bedeva 14 Aralık 2013 Cumartesi

     show_hde_21102013
Türkiye'de Büyük Bir Beğeni İle izlenilen Kanallarından Show Tv'de yine birbirinden güzel programlar diziler, Filmler Eğlenceler ve Yarışma Programlarına Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz. Show Tv Yayın Akışını Günlük Listesini Pirsushaber.com Sayfamızdan Tüm Detayını Takip Edebilirsiniz. Ayrıca Web Sayfamızda Show Tv Canlı İzleyebilirsiniz. İşte Show Tv'nin bugün ve akşamındaki yer verilecek program listesi Pirsushaber.com'u Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SHOW TV Türkiye'nin önemli dönemlerinden birinde, 1991 yılında kurulmuştur. Henüz özel televizyonlar yasası çıkmadığı için, ilk yayın 1 Mart 1992'de Paris'ten, Türkiye'nin birçok bölgesine yerleştirilen vericiler ve yansıtıcılar sayesinde yapılmıştır ve uydu üzerinden tüm Türkiye'ye ulaşmıştır.

SHOW TV, o yıllarda adı Magic Box olan ve İngiltere'den yayın yapan Interstar'dan sonra Türkiye'nin ikinci özel televizyon kanalı olmuştur.

Gerekli yasal düzenlemelerden sonra SHOW TV, merkezini 1994'te İstanbul'a taşımıştır. SHOW TV, 2005 yılından beri TURKSAT 2A uydusundan dijital olarak da izlenebilmektedir.

SHOW TV, TRT gibi tek sesli bir dönemden sonra Türkiye'ye eğlenceyi getiren televizyon kanalı ve Türk halkının nabzını tutmayı başaran ilk özel televizyon kurumudur

Show TV, Show Radyo ile birlikte, 1 Mart 1991′de Erol Aksoy, Dinç Bilgin ve Haldun Simavi tarafından Fransa";da kurulmuş ve yayınına ” Başka Bir Alem! ” sloganıyla bu ülke üzerinden başlamıştır. 1 Mart 1992 tarihinde de Türkiye";de yayın hayatına başlamıştır. Yayına başladığı ilk dönemlerde yayınlanmayan “Ana Haber Bülteni”, aylar sonra ilk kez Mehmet Ali Birand tarafından 2 Mart 1992′de sunulmaya başlanmıştır. Kanal, Mart 1992′de Türkiye";ye de yayın yapmaya başlayınca, gerçek bir yayıncılık anlayışına girmiştir. Show TV bir dönem kardeş kanalı olan Cine5 ile birlikte Türk televizyonculuğuna yeni soluk ve heyecan getirmiştir.
Show TV Türksat frekansı
11964 Pol:H SR:5925 FEC:3/4


Show Tv Yayın Akış Program Listesi 14 Aralık 2013

06:30 Cennet Mahallesi Yerli Dizi Tekrar
Pembe"nin başına talih kuşu konuyor ve evlenmek için zengin bir kısmet buluyor. Pembe, zengin adamla evlenebilmek için hiç evlenmemiş gibi numara yapıyor. Fakat tam düğüne oturduğu sırada Yunus Almanya"dan gelip düğünü basıyor ve mahallede kızılca kıyamet kopuyor.Bu arada mahalleye dönen Ferhat"ın eski kız arkadaşı Gülay, Ferhat"la Sultan"ın arasını açıyor. Sultan"la Kavga eden Ferhat evden ayrılıyor.Ferhat"la Sultan barışacak mı?Pembe, Yunus"un evlilik teklifini kabul edecek mi?

09:00 Winx Club

10:00 Cumartesi Sürprizi
Yapımcılığını C Yapım"ın üstlendiği, hafta sonu ekranının tiryakilik yaratan izlencesi “Cumartesi Sürprizi”; Gamze Karaman"ın sunumu, Oben Budak ve Birsen Altuntaş"ın magazin yorumlarıyla yine Cumartesi keyfinize keyif katacak

12:45 Adını Kalbime Yazdım
Ömer ve Leyla'nın gizlice evlenmek üzere olduğunu anlayan Kureyşa, bu nikahı engellemek için her şeyi yapacaktır. Nikah gününün bir diğer davetsiz misafiri de Leyla'nın annesi Fazıla'dır. Ömer ise ölümle burun buruna kalan Kadir'i kurtarmaya çalışmaktadır. Öte yandan Ceylan, annesinin eski patronu tarafından kaçırılma tehlikesiyle yüz yüzedir. Emine, Zilan'ı ihbar etmenin bedelini çok ağır ödeyecektir. Yaşanan tüm tatsız olaylardan sonra, Pehlivan konakta gerçekleşen büyük buluşmada artık bütün sırlar ortaya dökülür. Dicle nihayet müstakbel yengesi olarak gördüğü Leyla'yı eşi Ömer ile tanıştırabildiği için mutludur..

15:45 Moda Takibi
Ivana Sert, İlker Bilgi, Ceylan Atınç ve Sema Çelebi'yi tek programda buluşturan "Moda Takibi" Her Cumartesi ve Pazar Show TV'de!

18:30 Show TV Ana Haber

Erhan ÇELİK ile haberin merkezine yolculuk devam ediyor. Doğru ve tarafsız gündemi takip eden herkes "Show TV Ana Haber"i izliyor. Haftanın her günü  yayınlanan Show TV Ana Haber Bülteni Türkiye"nin ve Dünya"nın nabzını tutuyor. Erhan Çelik"in sunumuyla hazırlanan Show TV Ana Haber Bülteni en merak edilen gündem maddeleriyle izleyicisinin karşısına çıkıyor. ...
 

19:45 Sevdaluk
Çamlıhemşin"in Şenyuva Köyü, her yıl düzenlenen müzik festivalinin heyecanı içindedir. Bir yandan Ali İhsan"ın dedesine hürmeten köye dikilen heykelinin açılışı, bir yandan festivalin organizasyon hazırlığı Şenyuva"nın durağanlığını bozarken, Muhtar"ın eşi Hilmiye, kavuşamamış iki eski sevdalı Ali İhsan ve Adalet"i bir araya getirmek için ant içer. 
Hilmiye köylüleri de çabasına ortak ededururken, yıllar evvel ailesini ve köyünü terk eden Hayati"nin oğlu Orhan, festival bahanesiyle solisti olduğu müzik grubuyla birlikte İngiltere"den gelir. Teyzesi Adalet"in pansiyonuna yerleşen Orhan, yıllar içinde edindiği punk tarzıyla kimliğini gizlemeye çalışsa da Adalet"in dikkatinden kaçamaz.

21:45 Adını Kalbime Yazdım
Ömer ve Leyla'nın gizlice evlenmek üzere olduğunu anlayan Kureyşa, bu nikahı engellemek için her şeyi yapacaktır. Nikah gününün bir diğer davetsiz misafiri de Leyla'nın annesi Fazıla'dır. Ömer ise ölümle burun buruna kalan Kadir'i kurtarmaya çalışmaktadır. Öte yandan Ceylan, annesinin eski patronu tarafından kaçırılma tehlikesiyle yüz yüzedir. Emine, Zilan'ı ihbar etmenin bedelini çok ağır ödeyecektir. Yaşanan tüm tatsız olaylardan sonra, Pehlivan konakta gerçekleşen büyük buluşmada artık bütün sırlar ortaya dökülür. Dicle nihayet müstakbel yengesi olarak gördüğü Leyla'yı eşi Ömer ile tanıştırabildiği için mutludur..

00:15 Makina Kafa

Şov Başlıyor!

Konukların, orkestranın ve komedi içeriklerinin bulunduğu Makina Kafa her zamanki gününde, Cumartesi geceleri Okan Bayülgen'in sunumuyla Show TV ekranlarında...

02:30 Cumartesi Sürprizi

Yapımcılığını C Yapım"ın üstlendiği, hafta sonu ekranının tiryakilik yaratan izlencesi “Cumartesi Sürprizi”; Gamze Karaman"ın sunumu, Oben Budak ve Birsen Altuntaş"ın magazin yorumlarıyla yine Cumartesi keyfinize keyif katacak

15:45 Moda Takibi

Ivana Sert, İlker Bilgi, Ceylan Atınç ve Sema Çelebi'yi tek programda buluşturan "Moda Takibi" Her Cumartesi ve Pazar Show TV'de!
 

MANsTEY_02122013

Pirsus Haber -   [1018246]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde pirsushaber.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Televizyon Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

Son Eklenenler