Ak Gençlik Sandık Müşahit Toplantısı Yaptı

Ak Gençlik Sandık Müşahit Toplantısı Yaptı

AK Parti Kocasinan İlçe Gençlik Kolları tarafından, sandık başkanları ve sandık müşahitlerine yönelik, yerel seçimler istişare toplantısı yapıldı.

Ak Gençlik Sandık Müşahit Toplantısı YaptıAK Parti Kocasinan İlçe Gençlik Kolları tarafından, sandık başkanları ve sandık müşahitlerine yönelik, yerel seçimler istişare toplantısı yapıldı.

AK Parti İl binasındaki toplantıya, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Rıfat Yelkenoğlu, Bilal Neşeliler, İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Okandan, Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Kocasinan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tayyar Şahin, il ve ilçe genlik kolları ile sandık başkanları ve sandık müşahitleri katıldı.

Kokteyl tarzında düzenlenen toplantıda, salonu dolduran gençlere hitaben konuşan Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Cahit Özden, "Sizler de bu heyecan ve azim olduğu sürece, ben her seçime sizlerle girmeye ve kazanmaya hazırım. Girdiğimiz her seçimleri de kolayca ve başarı ile alırım. Yeter ki, sizler bu heyecanınızı ve şevkinizi hiç bir zaman kaybetmeyin." dedi.

İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Okandan da, gençlik kollarından tutunda, an kademe kadar hep birlikte bir aile gibi olduklarını dile getirerek, "Bu ailenin de öle bir ağabeyleri var ki, şimdiye kadar görmediğimiz gençlerin önünü açmak için, sürekli uğraş veren bir başkanımız var. Gelecek gençlerin alt yapısı ile oluşan bir gelecek olacak. Bu Ak gençler doğru bir teminattır. Bu gençlik var oldukça inşallah, Kayserimize hizmet hasbi kanallarla yerine gelecektir." şeklinde konuştu.

AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Tayyar Şahin ise, Türkiye'ye sevdasını vermiş bir partinin gençleri olduklarını ifade ederek, şunları söyledi:

" AK Parti teşkilatının, yani Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın kurmuş olduğu teşkilatın, ne zahmetlerle buralara geldiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. 2013 Mart ayı sonunda yerel seçimler yapılacak. Belki de, Türkiye'nin tarihi boyunca yaşayacağı , dönüm noktalarından olan bir seçim süreci geçireceğiz.

Demokratikleşme Paketi ve Çözüm Süreci bu seçimi farklı kılan en önemli noktalardan biri. Şunu hiç bir zaman unutmayalım ki, seçim sandıkta kazanılıyor. Yani, sandıklarda yapılan hilelere yakın tarihimizde hepimiz şahit olmuşuzdur. O yüzden bizim sandık başkanlarımızdan ve sandık müşahitlerimizden istediğimiz ve üzerinde durduğumuz en önemli nokta sandık. Hiç bir teşkilatın bu güne kadar yapmadığı bir çalışma yapıyoruz. Tüm teşkilatımız, gençler olarak bizlere yeterli desteği veriyorlar. Onlarında bizlerden istedikleri çok basit bir şey var. O da sadece her kes üzerine düşen görevi yapacak. Sadece herkes sandığına sahip çıkacak. Sadece herkes oyuna sahip çıkacak. Büyük Usta'nın bizlere yapmış olduğu liderliği unutmayacak. "
İHA -   [964911]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde pirsushaber.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Güncel Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

Son Eklenenler