A.Ş.K 2. Bölüm Fragmanı İzle - A.Ş.K Son Bölüm Fragmanı İzle haberi günün haberleri oku PirsusHaber
Şanlıurfa 7°C
Güneşli...
Tüm iller için tıklayın
Ana Sayfa » Televizyon » A.Ş.K 2. Bölüm Fragmanı İzle - A.Ş.K Son Bölüm Fragmanı İzle

A.Ş.K 2. Bölüm Fragmanı İzle - A.Ş.K Son Bölüm Fragmanı İzle

   

Kanal D'nin Yeni Dizisi A.Ş.K Heyecan Dolu 2. Bölümü ile İzleyicisinin Karşısına Geçmeye Hazırlanıyor. A.Ş.K 2. Yeni Bölümü İle 2 Ekim Çarşamba Günü Saat 20:00'de Kanal D'de,A.Ş.K yeni bölümde neler yaşanacak.,A.Ş.K Yeni Bölüm Fragmanı İzle,A.Ş.K Son Bölüm Fragmanı İzle,A.Ş.K Özet ve Fragman İzle......

A.Ş.K 2. Bölüm Fragmanı İzle - A.Ş.K Son Bölüm Fragmanı İzle

Azra, planından vazgeçmiyor

Azra, Kerem"in büyük tepkisine rağmen, kurtuluşları olarak gördüğü planından vazgeçmiyor.

Azra, borçlarından kurtulma planından bahsettikten sonra Kerem"den büyük bir tepki alır. Kerem, Azra"nın söylediklerine inanmaz, inanmak istemez, sinirlenir. Sevdiği kadının kendisini, aşklarını bu işe dahil etmesine anlam veremez.

A.Ş.K Dizisi 2.Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayınız!

Kerem bu durumdan kendi çabası ile kurtulacağına inanır. Oysa Azra kurtuluşun hiç de Kerem"in düşündüğü gibi olmayacağına emindir. Planından vazgeçmez.

Bu sırada her şeyden habersiz Şebnem, bir yandan ailesine hissettirmeden hastalığı ile ilgili son durumu idare etmeye çalışırken diğer yandan da Azra sayesinde Kerem ile hiç beklemediği şekilde birada olma şansı yakalar.

Yarışlar için Ada"ya gelen Kerem, geceyi Azra"nın kusursuz planı sayesinde Ada"da Azra ve Şebnem ile birlikte Şebnemler"in evinde geçirir. Bu durum Kerem"e Şebnem"i çok daha iyi tanıma şansı verir.

Bu sırada Azra"nın kız kardeşi Semra"nın başı derde girer. Bu durumdan Azra ve Semra"yı kurtaran ise Şebnem"in erkek kardeşi Can olur.

Kerem çocukluk arkadaşı Komiser Yardımcısı Ferhat sayesinde tefeci Abdurrahman"dan tam kurtulduğunu düşündüğü an ise her şey tersine döner. Kerem artık umutlarını kaybeder. Acaba Azra haklı mıdır?

Benzer Haberler

2014 yerel seçim sonuçları