İşte Tatar Ramazan 18.Yeni Bölüm Fragmanı haberi günün haberleri oku PirsusHaber
Şanlıurfa 7°C
Güneşli...
Tüm iller için tıklayın
Ana Sayfa » Televizyon » İşte Tatar Ramazan 18.Yeni Bölüm Fragmanı

İşte Tatar Ramazan 18.Yeni Bölüm Fragmanı

   

Ekranların Sevilen Dizisi Tatar Ramazan 18.Bölüm Fragmanı Yayınayınlandı.Tatar Ramazan 18.bölümü ile 17 Kasım Pazar Akşamı ATV'de..Tatar Ramazan Son Bölüm Fragmanı İzleTatar Ramazan Oyuncularından 18.Bölüm Çekimleri Gerçekleştirildi. İşte Tatar Ramazan Yeni Sezon 18.bölüm fragmanı ve 17.bölüm Özeti

İşte Tatar Ramazan 18.Yeni Bölüm Fragmanı

ATV"de yayınlanan Dizinin başrollerinde Bülent İnal, Türkan Yılmaz, Ahmet Mekin,Osman Soykut, Burak Yamantürk, Umut Karadağ,
üstlendiği yeni dizisi “Tatar Ramazan” 17 Kasım'de ATV'de
Atv ekranların en sevilen ve beğeni ile takip edipte cuma akşamlarına damga vuran dizisi Tatar Ramazan yine birbirden heyecanlı ve sahneleriyle sevenlerinin önüne çıkmaya hazır. Tatar Ramazan yeni bölümü hayranları tarafından merakla bekleniliyordu. Değerli Tatar Ramazan sevenleri web sayfamızdan Tatar Ramazan yeni bölüm fragmanı yayınlanmaktadır izliyebilirsiniz. Tatar Ramazan dizisinin bu haftaki 18.bölümü 17 Kasım 2013 cuma akşamı ATV ekranı ile evimize konuk olmaya geliyor. Tatar Ramazan 18.bölüm'de neler olacak neler yaşanacak?

     
 

Yapımcılığını TMC'nin üstlendiği, yönetmenliğini Cevdet Mercan'ın yaptığı dizide, yeni sezonda yeni isimler kadroya eklendi: Burcu Kara, Özge Özpirinçci, Türkü Turan ve Görkem Arslan.

"Ben bu hayatta kendime değişmez bir yol seçtim. Bu dünyanın hesabı ahrete kalmaz," diyen Ramazan'ın adalet arayışı bu sezon da izleyicileri ekrana bağlayacak.

Dizinin sezon finalinde Tatar Ramazan, Süreyya'yı kaybetmiş, hapishaneye, kendi deyimiyle mezarına geri dönmüştü. Ramazan, içine kapanır, kimseyle konuşmaz, ayrı düştüğü oğlundan ve kaybettiği sevdiğinden başka bir şey düşünmez olur. Hapishane hayatı, İstanbul'dan tayin olan Savcı Ömer ile kökünden değişecektir.

İşte dizinin yeni sezonunda ekrana gelecek yeni karakterler:

Görkem Arslan (Savcı Ömer)
40 yaş civarında. Savcı. Yakışıklı, sert görünümlü bir adam. Disiplinli, kararlı, dikkatli biri. İşine tutkuyla bağlı. Mesleği söz konusu olduğunda her zaman gözükara ve cesur. Duygularını kolay kolay yansıtmayan bir yapısı var.
Burcu Kara (Avukat Ebru)
28-30 yaşlarında. İdealist bir avukat. Ovacık'ta doğup büyümüş. Duru bir güzelliği var. Güçlü, mücadeleci, kolay vazgeçmeyen bir karakteri var. İlkokulda babası haksız yere hapis yatınca avukat olmaya karar vermiş. Mesleği onun için her şeyden önemli.
Özge Özpirinçci (Alin)
27-28 yaşlarında. Havalı, güzel bir genç kadın. En sevdiği şey, şarkı söylemek. Sakin görünümünün ardında, yıllarca içinde biriken öfke gizli. Radikal kararlar vermeyi seviyor. Hayattan büyük beklentileri yok.
Türkü Turan (Ayşe)
Kirmastılı'nın kızı. 25-26 yaşlarında. Çekici, güçlü bir genç kadın. Sert mizaçlı, duygularını kolay kolay ifade etmeyen bir kız

 

Benzer Haberler

2014 yerel seçim sonuçları