Kanal D Yayın Akışı dizileri Bu Gün 09.04.2014 Kanal D Canlı Donmadan HD İzle

Kanal D Yayın Akışı dizileri Bu Gün 09.04.2014 Kanal D Canlı Donmadan HD İzle

Kanal D Yayın Akısı 3 Nisan 2014 Çarşamba Günü ve Akşamında Yayınlanacak euro Kanal D Tv Arşiv Zaman Rehberi dizilerin,Yarışmaların,magazin filmlerin,maç ve Futbol Sporların,Ana Haber Programların listesine Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz. İşte Kanal D Avrupa İzle Haftalık Yayın Akışı Bugün 9.04.2014 Takibi ve Ayrıca Web Sayfamızda Bedava Kanal D Canlı Yayın İzle Donmadan,Kanal D HD Online İzle İmkanınız Bulunmaktadır.Kanal D ızle Kesintisiz live seyret.

Kanal D Yayın Akışı dizileri Bu Gün 09.04.2014 Kanal D Canlı Donmadan HD İzle

Türkiye'de Büyük Bir Beğeni İle izlenilen Kanallarından Kanal D'de yine birbirinden güzel programlar diziler, Filmler Eğlenceler ve Yarışma Programlarına Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz. Kanal D Yayın Akışını Günlük Listesini Pirsushaber.com Sayfamızdan Tüm Detayını Takip Edebilirsiniz. Ayrıca web sitemizde Kanal D Canlı İzleyebilirsiniz. İşte Kanal D'nin bugün ve akşamındaki yer verilecek program listesi Pirsushaber.com'u Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.
PİRSUSHABER
  
PİRSUSHABER
DONMADAN_KANAL_D_30122013
PİRSUSHABER
KESiNTiSiZ_KANAL_D_30122013
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Oradan Takip Edebilirsiniz
HD_KANAL_D_30122013
PİRSUSHABER
EURO_KANAL_D_30122013
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Oradan Takip Edebilirsiniz

KANAL_26122013
PİRSUSHABER
Kanal D Yayın Akış Gündüz ve Akşam Kuşağı Listesi 9 Nisan 2014

06:45 İrfan Değirmen İle Günaydın Tekrar
Kanal D"nin, İrfan Değirmenci"nin hazırlayıp sunduğu “İrfan Değirmenci İle Günaydın" programı yeni yayın döneminde de Kanal D ekranından izleyicisini uyandırmaya devam ediyor.
Hafta içi her sabah, saat 06.45-09.00 arasında gündeme dair bütün konular deneyimli televizyon habercisi İrfan Değirmenci'nin ve izleyicilerinin yorumlarıyla ekrana taşınıyor.  
2 saati aşkın süre boyunca, yeni günün sıcak gelişmeleri, gölgede kalanlar, Türkiye'nin 81 ilinden ve dünyadan haberler, hızlı ve etkili bir şekilde seyirciyle paylaşılıyor. Günün gündemi sabahın ilk ışıklarıyla belirleniyor. En taze, en yeni bilgiler, Türkiye'nin en güvenilir habercisinden alınıyor.
Sabah haberlerinin tecrübeli ismi İrfan Değirmenci, izleyicileriyle adeta sohbet ederek, sorunları, mutlulukları, hüzünleri paylaşarak fark yaratıyor. Hızlı, güvenilir, dürüst, cesur, içten, tarafsız, güleryüzlü ''Günaydın'',  İrfan Değirmenci'nin etkili sunuşuyla alışkanlık yaratmaya devam ediyor

08:45 Sağlık Doktorum Yeni Bölüm
"Felçli ve Yatalak Hasta Bakımı"
"Rahim ve Yumurtalık Hastalıkları"
Ceyda Düvenci ve Prof. Dr. Murat Aksoy"un sunduğu DOKTORUM, her gün dopdolu içeriğiyle izleyenleri sağlık konusunda bilgilendirmeye devam ediyor!
“FELÇLİ VE YATALAK HASTA BAKIMI” konusunda Prof. Dr. Rukiye Pınar Bölüktaş bilgilendirecek bizleri… Hasta odasının düzeni nasıl olmalı? Hasta yatağı hangi özelliklerde olmalı? Hastalar düşme ve yaralanmalardan nasıl korunmalı? Hastanın kendini temiz ve rahat hissetmesi için günlük bakımında nelere özen gösterilmeli?
Kadın Kanserleri Uzmanı Doç. Dr. Murat Naki, “RAHİM VE YUMURTALIK HASTALIKLARI VE AMELİYATI” nı anlatacak bizlere. Rahim ve yumurtalık alma ameliyatları neden yapılır? Hangi hastalıklar nedeniyle bu ameliyatlara ihtiyaç duyulur? Ameliyat sonrası hastanın hayatında ne gibi değişiklikler olur? Hematoloji Uzmanı Prof. Dr. Muhit Özcan, vücudumuzda oluşan morlukların nedenlerini, hangi kan hastalıklarının bu morluklara sebebiyet verebileceğini anlatacak DOKTORUM"da…
Ve Doktorum' un yepyeni bölümü "Yaşama Dönen Yüzler" yeni hikayelerle ekrana bu hafta da gelmeye devam ediyor!  
Her birinin hikayesi film gibi… Travma geçirmiş, şiddet görmüş, hayata küsmüş 3 kadının yaralı yüzleri Estetik Cerrahi Uzmani Dr. Hasan Fındık"ın ellerinde değişiyor! Yaşamın mutsuz yüzlerde bıraktığı o ağır izleri ve gözyaşlarını Doktorum siliyor…
Doktorum, hafta içi her sabah 09:00"da KANAL D"de!

11:00 Sağlık Mutfağım Yeni Bölüm       
Mutfağım, her bölümde farklı bir şehre gidiyor ve o yörenin yemekleri, o şehirdeki kadınlarla birlikte yapılıyor. Yemeklerin hepsi yapıldıktan sonra, Nursel Ergin ve ev sahibi birlikte masayı hazırlıyor ve hazırladıkları tüm yemekleri sergiliyorlar.

12:15 Haber Gün Arası Canlı Yayın
"Şule Zeybek'in sunduğu programda yurtta ve dünyada meydana gelen tüm olaylar anında izleyicilere aktarılıyor. Canlı bağlantıların da yapıldığı programda ayrıca uzman görüşlerine de yer veriliyor. Ülke gündemini meşgul eden tartışmalara ve akıllarda kalan sorulara yanıtların arandığı programda izleyiciler, gün içinde gelişen haberlerden haberdar oluyor”

12:30 Eğlence Kaynana Gelin Seda'ya Gelin Canlı Yayın
Kanal D"nin sunuculuğunu Seda Sayan"ın yaptığı yeni programı “Kaynana Gelin Seda"ya Gelin”in bu bölümünde, hem çok gergin hem de çok heyecanlı anlar yaşanacak.
Bu bölümde; "Aynı evde yaşasaydık oğlumun ezilmesine dayanamazdım” diyen anne, oğlunu kılıbık olmakla suçlarken, gelini de kaynanasını bencil ve takıntılı olmakla suçladı.  Mücadelenin oynanan oyunlara da yansıyacağı bu bölümde, “Eller Yukarı” adlı oyunla hem güçlerini inatlarını yarıştıran gelin ve kaynanalar, dayanıklıklarıyla izleyen herkesi çok şaşırtacak.
Gelinler ve kaynanaların kozlarını paylaştığı, damatların anneleri ve eşleri arasında kalıp ter döktükleri “Kaynana Gelin Seda"ya Gelin” programı hafta içi her gün saat 12.15"te Kanal D"de.

15:00 Evim Şahane Yeni Bölüm
Mimar Selim Yuhay"ın sunumu ve tasarımıyla yenilenen salon  büyük bir değişime uğrayacak ve usta ekiple birlikte, hayallerdeki hale gelecek. “Evim Şahane” ayrıca, dekorasyon dünyasının yeniliklerini de ekrana taşıyacak.

16:45 Yerli Dizi Arka Sokaklar Bölüm Tekrarı

18:50 Koca Kafalar Yeni Bölüm

Siyasetten magazine kadar gündeme ilişkin tüm haberler, Koca Grafi2000 Prodüksiyon tarafından hayata geçirilen ve yapımcılığını Varol Yaşaroğlu"nun yaptığı programda, Koca Kafalar"ı Berk Tokay ve Vural Yaşaroğlu canlandırıyor.Ekranların sevilen komedi tiplemeleri Koca Kafalar, gündemi mizahi yorumlarıyla süsleyerek haber bülteni sunmaya devam ediyorlar.Siyasetten magazine kadar gündeme ilişkin tüm haberler, Koca Grafi2000 Prodüksiyon tarafından hayata geçirilen ve yapımcılığını Varol Yaşaroğlu"nun yaptığı programda, Koca Kafalar"ı Berk Tokay ve Vural Yaşaroğlu canlandırıyor.

19:00 Ana Haber Bülteni Canlı Yayın
Kanal D Haber Merkezi tarafından hazırlanan haber bülteninde, tüm olaylar sıcağı sıcağına izleyicilere aktarılıyor. Siyasetten ekonomiye, kültürden sanata Türkiye ve dünya gündemine ilişkin önemli gelişmeler canlı bağlantılarla ekrana geliyor.Doğru, tarafsız ve dinamik haberciliğiyle izleyicilerin ilk tercihi olan Kanal D Ana Haber izleyicileriyle yine her gün saat 19.00'da buluşuyor.
Tecrübeli ve dinamik haberci kadrosu, yurdumuzda ve dünyada gelişen olayların tüm ayrıntılarını yine sıcağı sıcağına izleyiciye aktarıyor...
Mazisinde hep Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen haberlere imza atan Kanal D Haber, yine aynısını yapıyor..
''Rutin haber''de farkını ortaya koyuyor...
''Özel haber''le fark atıyor...
Kanal D Haber, daha önce yaptıklarından ''farklı'' bir şey yapmıyor...
İzleyiciye yine farkını kanıtlıyor...

20:00 Yerli Dizi Ankaranın Dikmenini Yeni bölüm
Dikmen, sokakta karşılaştığı adamın köpek gezdirme işi yaptığını öğrenince kendisinin de yapabileceğini düşünerek hemen görüşmeye gider. Fakat bu iş sandığı kadar kolay olmayacaktır.
Zirek nasırından çok şikayetçidir. Dikmen'e gelip yardım ister. Dikmen de daha önce yengesi kullanırken gördüğü kremleri hatırlar ve Zirek'e onları verir. Tilbe bunu görünce kıyamet kopar.
Tahliye, Dikmen'e daha güzel görünebilmek için göbeğini eritmeye karar verir. Diyetisyen Dilek Hanım'a gidip, Zeliş'ten ricada bulunur ve bir müşterinin diyet listesini kendisine vermesini ister.
Tilbe'ye babasından bir telefon gelir. Bir akrabalarının düğününe gidilmesi gerekmektedir fakat, anne ve babası bir deniz yolculuğundadır ve Tilbe'nin temsilen bu düğüne gitmesi gerekecektir.

23:00 Takip Yeni Program
Kanal D"de Çarşamba akşamı, sunuculuğunu Uraz Kaygılaroğlu"nun yapacağı "Takip" adlı sıra dışı, heyecan ve mücadele dolu yeni bir bilgi yarışması başlıyor.
İngiltere ve Amerika"da izlenme rekorları kırıyor!
İngiltere"nin ve Amerika"nın tam 7 sezondur en çok izlenen bilgi yarışması olan “The Chase”, şimdi de Türkiye"de ve Takip adı ile Kanal D"de ekrana gelecek.
"Takip"te herkesin yenmesi gereken tek bir kişi var; Üstad !
Takip'te, bilgisine ve kendine güvenen, birbirini hiç tanımayan 3 yarışmacı; yenilmez, çok bilgili, soğukkanlı ve kararlı tek bir kişinin, “Üstad”ın karşısında takım olarak durmaya çalışıyor.
Yarışmacıların doğru bildiği her soru onları para ödülüne bir adım daha yaklaştırırken, Üstad, verdiği doğru cevaplarla yarışmacıları yakalarsa, oyun bitiyor. Yenilmez Üstad"ı yenen ise büyük ödülü kazanıyor.
Peki, kim bu Üstad?
Muhsin Divan, nam-ı diğer Üstad. Katıldığı yarışmalardan şu ana kadar 500 bin TL"nin üstünde para ödülü kazanmış bir şampiyon. Eğitim veren ödüllü bir fotoğrafçı, kitap kurdu ve gezgin. Ayrıca meraklı bir koleksiyoner.  Üstelik de çok iddialı.  Öyle ki, tüm yarışma severlere ve ekran başındaki izleyenlere meydan okuyor.  Kendini yenilmez görüyor ve herkesi düelloya davet ediyor.

00:30 Genç Bakış Yeni Bölüm
5 yıldır Genç Bakış" ta siyasetten, sanata, eğitimden, ekonomiye kadar birçok alanda uzman isimleri sorularıyla terleten  gençler, artık Türkiye" nin sorunlarına çözüm üretiyor...
Kendine güvenen, çözüm üreten gençler için yepyeni bir bölüm olan Genç Bakış Kürsüsü söyleyecek sözü olan gençleri ağırlamaya devam ediyor…
Gençler gelin sizde ekonomiden siyasete ,eğitimden sanata Türkiye"nin sorunlarına getireceğiniz çözüm önerilerinizi genç bakış kürsüsü"den tüm Türkiye ile paylaşın...
Genç bakış , GLOBAL VİZYON YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMALIĞI ile birlikte  sizlere  üç haftalık İngiltere" de Dil kursu veya ABD"de Work and Travel  imkanı sağlıyor. Kendine güvenen gençler hadi… Genç Bakış Kürsüsüne...


03:20 Yerli Dizi Kanıt Bölüm Tekrarı

04:50 Yerli Dizi Geniş Aile Bölüm Tekrarı
kanal_d_13012014

Kanal D, Aydın Doğan'ın sahibi olduğu Doğan Holding'in Türkiye'de yayın yapan ulusal televizyon kanallarından biridir. Tüm Türkiye'ye yayın yapan ulusal kanal, genelde dizi filmleriyle ön plana çıkmıştır ve 84 yerli ve 13 yabancı dizi ile, 93 yerli ve 9 yabancı dizi yayınlamış Show TV'den sonra en çok sayıda televizyon dizisi yayınlamış Türk televizyon kanalıdır. 2009 yılı itibarıyle Türkiye'de en çok izlenen kanal ünvanını elde etmiştir. Kanalın spor müdürü İlker Yasin'dir.PİRSUSHABER
Ayhan Şahenk ve Aydın Doğan tarafından ortak kurulmuştur. 16 Eylül 1993'te test yayınına ve 19 Aralık 1993'te başlayan kanal sırasıyla Star TV, Teleon TV, Show TV, Kanal 6, HBB, TGRT, atv ve Cine5'ten sonra Türkiye'nin sekizinci özel televizyon kanalı olmuştur. Kanalın hisseleri 17 Ekim 1994 tarihinde Aydın Doğan'a emanet verildi ve kanalın logosu değişerek bugünkü hâlini almıştır. 2004 yılında, analog yayının yanı sıra sayısal yayın yapmaya da başlamıştır. Diğer tüm Avrupa ülkelerine Türkçe yayın yapan Almanya merkezli Euro D kanalın Türkiye dışındaki şubesidir. Kanal D, ayrıca Türkiye'de yüksek çözünürlükle (HD) yayın yapan ilk ulusal televizyon kanalı olan Kanal D HD'yi yayına sokmuştur. Kanal D'de yayınlanan birçok program, bu kanaldan yüksek çözünürlükle izlenebilmektedir. 5 Eylül 2005'ten beri Kanal D Ana Haber Bülteni'ni hafta içi Mehmet Ali Birand sunmuştur. 17 Ocak 2013'ten beri Kanal D Ana Haber Bülteni'ni hafta içi Serdar Cebe, hafta sonu ise Gözde Atasoy sunmaktadır.

Spor Gündemi'ni Hafta İçi Emre Tilev, Hafta sonu ise Gökhan Telkenar sunmaktadır. 32. Gün programını her Perşembe gecesi Mehmet Ali Birand sunmuştur. Sihirli Annem, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Kuzey Güney,İntikam , Kavak Yelleri, Aşk-ı Memnu ,Hanımın Çiftliği,Öyle Bir Geçer Zaman ki gibi Kanal D'nin en çok beğenilen dizileri arasında yer almıştır. Kanal D 2005 yılından itibaren her yıl Türkiye'nin en çok izlenilen kanalı durumundadır.


Kanal, 21 Nisan 2011'de logosunu üç boyutlu yapmış ve logonun ortasındaki daire dönen bir küre olmuştur. Mayıs 2013'ten itibaren Kanal D dizileri engelsiz.kanald.com.tr adresinde görme engellier için sesli betimleniyor, işitme engellier için işaret dili ile anlatılıyor. Ayrıca altyazılarla destekleniyor. Bu sayede Aramızda engel yok! sloganı bu siteyi açan Kanal D bir ilki gerçekleştirdi ve Kanal D, 1 Temmuz 2013'te 16:9 geniş ekran yayına geçmiştir.

KANAL D Uydu Frekansı 2013
Kaliteli yayın izlemek isteyenler hem tvleri hemde kanallarını iyi seçmek zorundalar, sizde iyi bir KANAL D izleyicisiseniz Uydu Frekansını 2013
güncel listesinden alabilirsiniz.

Kanal D Frekansı Yeni 2014-2013 Kanal D frekans ayarları aşağıdaki şekli ile yükleyebilirsiniz.
KANAL D 11862 H – Yatay Dogu 27500 5/6 101 201 Türksat 2A
KANALD HD 10970 V – Dikey Bati 30000 3/4 101 201 Türksat

ATV_25122013        STAR_25122013          KANAL_D_25122013  
 Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz

FOX_25122013      SHOW_25122013       STV_25122013    
  Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz
KANAL_7_25122013      TRT_3_25122013       TRT_SPOR_25122013     
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz

NTV_SPOR_25122013     STV_25122013    TRT_1_25122013
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz

NTV_25122013     FB_25122013       GS_TV_25122013
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz
BJK_25122013     AH_ABER_25122013      BURSAAAAAAA_25122013
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz
TRT_HBAER_25122013    BEYAZ_25122013     AZ_TV_25122013
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz
TV2222222222_25122013    TV88888_25122013      iDMAN_TV2222222_25122013

atv_yeni_18012014

Pirsus Haber -   [1166780]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde pirsushaber.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Televizyon Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

Son Eklenenler