Kanal 7 Yayın Akışı Bugün 04 Nisan 2014 Cuma Kanal 7 Canlı Yayın Ekranı

Kanal 7 Yayın Akışı Bugün 04 Nisan 2014 Cuma Kanal 7 Canlı Yayın Ekranı

Kanal 7 Yayın Akısı 4 Nisan 2014 Cuma Günü ve Akşamında Yayınlanacak Gündem Kanal 7 Tv Arşiv Zaman Rehberi dizilerin,Yarışmaların,magazin filmlerin,maç ve Futbol Sporların,Ana Haber kanal Programların listesine Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz. İşte Kanal 7 İzle Haftalık Yayın Akışı Bugün 04.04.2014 Takibi ve Ayrıca Web Sayfamızda Bedava Kanal 7 Canlı Yayın İzle Donmadan,Kanal 7 HD Online İzle İmkanınız Bulunmaktadır.Kanal 7 ızle Ücretsiz Kesintisiz live seyret.

Kanal 7 Yayın Akışı Bugün 04 Nisan 2014 Cuma Kanal 7 Canlı Yayın Ekranı

birbirinden güzel programlar diziler, Filmler Eğlenceler ve Yarışma Programlarına Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz. Kanal 7 Yayın Akışını Günlük Listesini Pirsushaber.com Sayfamızdan Tüm Detayını Takip Edebilirsiniz. Ayrıca Web Sayfamızda Kanal 7 Canlı İzleyebilirsiniz. İşte Kanal 7'nin bugün ve akşamındaki yer verilecek program listesi Pirsushaber.com'u Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

27 Temmuz 1994'te İstanbul'da yayın hayatına başladı. Kanal 7 ilk logosunu 27 Temmuz 1994 tarihinden 7 Haziran 1999 tarihine kadar kullanmış, ikinci logosunu da 8 Haziran 1999 tarihinden 13 Eylül 2002 tarihine kadar kullanmış, üçüncü logosunu da 14 Eylül 2002 tarihinden beri kullanılmaktadır.

Kanalın saat 18:00'da başlayan Ana Haber Bültenini Hülya Seloni sunmaktadır. Ayrıca Saat 21:00'de hafta içi her gün Haber saati isimli haberleri Tümer Doğru sunmakta, Arka Plan adlı bölümünde gazeteci Fehmi Koru, yorumcu olarak katkıda bulunmaktadır. İskele Sancak programını Her Cuma gecesi Mehmet Acet sunmaktadır.

Kanalın Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Karaman'dır.


Kanal 7 Yeni Frekans Ayarları

Türksat 3A 11777 H 4800 5/6


Pirsushaber.com
KANAL_26122013
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz
Kanal 7 Yayın Akış Program Listesi 04 Nisan 2014

05:45     Program Hayat Dersleri                 
 Farklı sunum ve izleyicilerden gelen ilginç sorularla dikkat çeken Hayat Dersleri'nde Prof. Dr. Cevat Akşit merak edilen soruları cevaplıyor.
Kanal 7 özel programlarıyla her kesimden izleyiciye hitap ediyor... Farklı sunum ve izleyicilerden gelen ilginç sorularla dikkat çeken Hayat Dersleri'ni, Prof. Dr. Cevat Akşit sunuyor.    
   
06:30     Haber Kanal 7'de Sabah                 
Banu Taviloğlu ve Cemalettin Tül'ün dönüşümlü sunumuyla ekrana gelen Kanal 7"de Sabah, siyasetin kalbi Ankara"daki gelişmelerden kültür sanata; yurttan ve dünyadan haberlerin yanı sıra haftanın gerçek magazin olaylarına, göz ardı edilmiş Anadolu insanının sorunlarına kadar her türlü konu ve gelişmeyi sabahın ilk ışıklarıyla ekrana taşıyor.
Güne hoş bir başlangıç yapmak ve günceli yakalamak istiyorsanız hafta boyunca ekrana gelen Kanal 7"de Sabah"ı sakın kaçırmayın.   
    
08:00     Dizi Dizi 'Zeynep'                 
Kanal 7"den sımsıcak bir mahalle dizisi; ZEYNEP… Anne ve babasını bir kazada kaybeden gurbetçi küçük Zeynep, Türkiye"ye dönerek dedesiyle birlikte yaşamak zorunda kalır. Huysuz bir ihtiyar ve sevimli bir torun…

Biricik kızının, kendi rızasını almadan bir Alman"la evlenip, Almanya"ya gitmesine çok gücenen Seyfi, onu hayatından çıkarmış, adını bile anmaz olmuştur. Kızının gidişinden kısa bir süre sonra eşini de kaybetmiş, yaşadıklarının etkisiyle, çevresiyle uyumsuz, huysuz, aksi biri olup çıkmıştır. Seyfi, kiracısı Mehveş Hanım ve kızı Emel"in, mahalle esnafının ve çocukların korkulu rüyasıdır.

Fakat bir gün Almanya"daki kızı ve damadının trafik kazasında öldüğünü öğrenen Seyfi, hayatta yalnız kalan torunu Zeynep"i mecburen yanına alır. Zeynep acısını yaşından beklenmeyecek bir olgunlukla karşılamış, zeki, sevimli cıvıl cıvıl bir çocuktur. Seyfi"nin katı kurallarına boyun eğer fakat dedesiyle yakınlaşma çabaları yinede sonuçsuz kalır.  

Çocuk ruhlu babası Murat"la birlikte, hayatı bir oyun gibi yaşayan Cem ise  Zeynep"in en iyi arkadaşı olur. Murat, Emel"e özel bir ilgi duymakta, fakat Mehveş Hanım"ın korkusundan genç kıza açılamamaktadır. Bu arada borç para aldığı tefecilerle de başı derttedir. Cem, bir gün babasından öğrendiği sihirbazlık numaralarını Zeynep"e gösterirken, masum oyunları bir anda kabusa dönüşüverir…     Yönetmen:  Aram Gülyüz, Senaryo:  Ece Yörenç, Melek Gençoğlu, Müzik: Erhan Güleryüz, Oyuncular: Eşref Kolçak, Gözde Akyıldız, Funda Postacı, Suat Güzey, Aleksandro Morello, Ruken Demirer, Yavuz Topoyan, Pekcan Türkeş, Dilek Pakalın, Yapım: Tara Film/2005    
    
09:15 Cuma Sohbetleri Canlı Yayın
Dini sohbetlerin, İslam tarihinin, peygamber hayatlarının izleyiciye aktarıldığı Cuma Sohbetleri"nde bugün, Hz. Âdem yaratıldığında, insanın kendinden üstün olmasını kabullenemeyip cennetten kovulan şeytan hakkında bilgi verilecek.
 
Muhsin Bay"ın sunumu, emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan"ın sohbetleriyle Cuma günlerinin manevi atmosferini ekrana taşıyan Cuma Sohbetleri"nde bugün, Allah"ın lanetiyle huzurundan kovulan şeytanın özellikleri ele alınacak. Cennetten kovulurken insanlığı her türlü kötülüğe sürükleyeceğine yemin eden şeytanın, insanı kandırmak için başvurduğu hileler Cuma Sohbetleri"nde ekrana taşınacak.
 
Programda bu hafta “Ezeli düşman şeytan niçin Allah"ın rahmetinden kovulmuştur? Şeytanın belli başlı tuzakları nelerdir? Şeytan nasıl yorulur? Şeytanın tuzaklarından korunmak için neler yapılmalıdır? Şeytan, namazın kılınmaması için ne tür hileler yapar?” soruları yanıtlanacak.

CUMA GÜNÜNÜN MANEVİYATI CUMA SOHBETLERİ"NDE

Muhsin Bay"ın hazırlayıp sunduğu emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan"ın sohbetiyle katıldığı "Cuma Sohbetleri" Kanal 7 ekranlarında. Necmettin Nursaçan ve Muhsin Bay, Cuma gününün manevi atmosferini Cuma Sohbetleri ile ekrana taşıyor.

Cuma günlerinin vazgeçilmez programı Cuma Sohbetleri"nde, dini konulara ilişkin akıllara takılan sorular, peygamberlerin hayatlarından örnekler, Necmettin Nursaçan"ın hoş sohbetiyle ekrana taşınıyor. Programda ayrıca konuyla ilgili izleyicilerden gelen sorulara ve merak edilen konulara kaynağından bilgilerle aydınlatıcı cevaplar veriliyor.

Necmettin Nursaçan"ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay"ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09:15"te Kanal 7'de.
         
11:30     Program UĞUR ARSLAN'LA UMUT VAR Canlı Yayın                 
"Uğur Arslan"la Umut Var" farklı insan öykülerini, gündemdeki olayları, kayıp hayatlar ve hayatın bütün renklerini Kanal 7"de ekrana getiriyor.
 Her altı dakikada bir ev soyuluyor! Her dört saatte bir cinayet işleniyor! Suçun ve mağdurun artış gösterdiği bugünlerde, gündeme damgasını vuran olaylar "Uğur Arslan"la Umut Var"da ele alınıyor. Ekranların sevilen sunucularından Uğur Arslan, kaybolan hayatlara, yitip giden umutlara ışık tutmaya, gizli kalmış olayları gün yüzüne çıkarıyor. Akıl almaz hikâyelerin, çözülmesi zor düğümlerin yer alacağı programda sır perdeleri aralanıyor.
Hafta içi her gün, dertlere çare bulunan programda, kayıplar yakınlarına kavuşuyor, küsler barışıyor, insanlara yeniden umut aşılanıyor. Uğur Arslan, her şeyin gittikçe karamsar hale döndüğü günlerde karanlığa bir mum yakıyor.
Uğur Arslan"la Umut Var, alt üst olmuş yaşamlar, iz taşıyan yüzler ve gün yüzüne çıkmayı bekleyen gerçekler ile hafta içi her gün 13:30'da Kanal 7"de…         

15:50     Tv Film TV Filmi 'Helal Süt'              
         
17:45     Haber Kanal 7 Ana Haber              
         
18:45     Dizi HAYAT DEDİĞİN 'İki Hayat Bir Can' Yeni Bölüm              
         
19:40     Sinema    Yabancı Sinema 'Orman Kaçkını'              
         
21:30     Haber Haber Saati              
         
22:10     Sinema    Türk Filmi 'İyi Aile Çocuğu'              
         
23:50     Program İskele Sancak Canlı Yayın

Pirsus Haber -   [1161089]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde pirsushaber.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Televizyon Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

Son Eklenenler