HD Kanal D Canlı İzle Bugün 10 Mart 2014 Pazartesi (Kanal D Yayın Akışı)

HD Kanal D Canlı İzle Bugün 10 Mart 2014 Pazartesi (Kanal D Yayın Akışı)

Kanal D Yayın Akısı 10 Mart 2014 Pazartesi Günü ve Akşamında Yayınlanacak euro Kanal D Tv Arşiv Zaman Rehberi dizilerin,Yarışmaların,magazin filmlerin,maç ve Futbol Sporların,Ana Haber Programların listesine Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz. İşte Kanal D Avrupa İzle Haftalık Yayın Akışı Bugün 10.03.2014 Takibi ve Ayrıca Web Sayfamızda Bedava Kanal D Canlı Yayın İzle Donmadan,Kanal D HD Online İzle İmkanınız Bulunmaktadır.Kanal D ızle Kesintisiz live seyret.

HD Kanal D Canlı İzle Bugün 10 Mart 2014 Pazartesi (Kanal D Yayın Akışı)

Türkiye'de Büyük Bir Beğeni İle izlenilen Kanallarından Kanal D'de yine birbirinden güzel programlar diziler, Filmler Eğlenceler ve Yarışma Programlarına Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz. Kanal D Yayın Akışını Günlük Listesini Pirsushaber.com Sayfamızdan Tüm Detayını Takip Edebilirsiniz. Ayrıca web sitemizde Kanal D Canlı İzleyebilirsiniz. İşte Kanal D'nin bugün ve akşamındaki yer verilecek program listesi Pirsushaber.com'u Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.
PİRSUSHABER
  
PİRSUSHABER
DONMADAN_KANAL_D_30122013
PİRSUSHABER
KESiNTiSiZ_KANAL_D_30122013
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Oradan Takip Edebilirsiniz
HD_KANAL_D_30122013
PİRSUSHABER
EURO_KANAL_D_30122013
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Oradan Takip Edebilirsiniz

KANAL_26122013
PİRSUSHABER
Kanal D Yayın Akış Gündüz ve Akşam Kuşağı Listesi 10 Mart 2014

06:45 İrfan Değirmenci İle Haber Günaydın Canlı Yayın
Kanal D"nin, İrfan Değirmenci"nin hazırlayıp sunduğu “İrfan Değirmenci İle Günaydın" programı yeni yayın döneminde de Kanal D ekranından izleyicisini uyandırmaya devam ediyor.
Hafta içi her sabah, saat 06.45-09.00 arasında gündeme dair bütün konular deneyimli televizyon habercisi İrfan Değirmenci'nin ve izleyicilerinin yorumlarıyla ekrana taşınıyor.  
2 saati aşkın süre boyunca, yeni günün sıcak gelişmeleri, gölgede kalanlar, Türkiye'nin 81 ilinden ve dünyadan haberler, hızlı ve etkili bir şekilde seyirciyle paylaşılıyor. Günün gündemi sabahın ilk ışıklarıyla belirleniyor. En taze, en yeni bilgiler, Türkiye'nin en güvenilir habercisinden alınıyor.
Sabah haberlerinin tecrübeli ismi İrfan Değirmenci, izleyicileriyle adeta sohbet ederek, sorunları, mutlulukları, hüzünleri paylaşarak fark yaratıyor. Hızlı, güvenilir, dürüst, cesur, içten, tarafsız, güleryüzlü ''Günaydın'',  İrfan Değirmenci'nin etkili sunuşuyla alışkanlık yaratmaya devam ediyor

08:45 Sağlık Doktorum Yeni Bölüm
"Yağ Yaktıran Gıdalar ve Sağlıklı Zayıflama"
Ceyda Düvenci ve Prof. Dr. Murat Aksoy"un sunduğu ekranların vazgeçilmez sağlık programı DOKTORUM, yeni haftaya dopdolu içeriğiyle merhaba diyor!
İç Hastalıkları ve Metabolizma Uzmanı Dr. Ayça Kaya, “YAĞ YAKTIRAN GIDALAR VE SAĞLIKLI ZAYIFLAMA FORMÜLLERİ” ni DOKTORUM"da açıklayacak ve çok önemli bilgiler verecek. Yağ yaktıran ve uzun süre tok tutan gıdalarla kilo verme sürecinizi hızlandırmak sizin elinizde! Hangi besinleri tüketerek formda kalacağınızı öğrenmek istiyorsanız bu bilgileri kaçırmayın.
Dr. Ayça Kaya, pratik, sağlıklı, metabolizma hızlandırıcı ve yağ yaktıran tarifleri de sizler için hazırlayacak...
Ham zayıflamak hem de ince bir bele sahip olmak isteyenler, göbek yağlarını eriten 3 önemli egzersizi mutlaka öğrenmeli! Yıllardır kilolarıyla mücadele ettikten sonra Dr. Ayça Kaya"nın tedavisiyle zayıflamayı başaranlar Doktorum" a konuk olacak!
Kilo vermek isteyenler bu hikayelerini kaçırmasın!
Medikal Estetik Uzmanı Dr. Mustafa Karataş, pazartesi gününün ikinci konuğu olacak… Kadınların yüz çizgilerinin oluşumunda sıklıkla başvurduğu uygulamaları doktorumuzdan dinleyeceğiz. Her daim gençliğini ve güzelliğini korumak isteyenler bu çözüm yollarını mutlaka bilmeli…

11:00 Sağlık Mutfağım Bölüm       
Mutfağım, her bölümde farklı bir şehre gidiyor ve o yörenin yemekleri, o şehirdeki kadınlarla birlikte yapılıyor. Yemeklerin hepsi yapıldıktan sonra, Nursel Ergin ve ev sahibi birlikte masayı hazırlıyor ve hazırladıkları tüm yemekleri sergiliyorlar.

12:15 Haber Gün Arası Canlı Yayın
"Şule Zeybek'in sunduğu programda yurtta ve dünyada meydana gelen tüm olaylar anında izleyicilere aktarılıyor. Canlı bağlantıların da yapıldığı programda ayrıca uzman görüşlerine de yer veriliyor. Ülke gündemini meşgul eden tartışmalara ve akıllarda kalan sorulara yanıtların arandığı programda izleyiciler, gün içinde gelişen haberlerden haberdar oluyor”

12:30 Eğlence Kaynana Gelin Seda'ya Gelin Canlı Yayın
Kanal D"nin sunuculuğunu Seda Sayan"ın yaptığı yeni programı “Kaynana Gelin Seda"ya Gelin”in bu bölümünde, hem çok gergin hem de çok heyecanlı anlar yaşanacak.
Bu bölümde; "Aynı evde yaşasaydık oğlumun ezilmesine dayanamazdım” diyen anne, oğlunu kılıbık olmakla suçlarken, gelini de kaynanasını bencil ve takıntılı olmakla suçladı.  Mücadelenin oynanan oyunlara da yansıyacağı bu bölümde, “Eller Yukarı” adlı oyunla hem güçlerini inatlarını yarıştıran gelin ve kaynanalar, dayanıklıklarıyla izleyen herkesi çok şaşırtacak.
Gelinler ve kaynanaların kozlarını paylaştığı, damatların anneleri ve eşleri arasında kalıp ter döktükleri “Kaynana Gelin Seda"ya Gelin” programı hafta içi her gün saat 12.15"te Kanal D"de.

15:00 Evim Şahane Yeni Bölüm
Mimar Selim Yuhay"ın sunumu ve tasarımıyla yenilenen salon  büyük bir değişime uğrayacak ve usta ekiple birlikte, hayallerdeki hale gelecek. “Evim Şahane” ayrıca, dekorasyon dünyasının yeniliklerini de ekrana taşıyacak.

17:00 Yerli Dizi Arka Sokaklar Bölüm Tekrarı

18:50 Koca Kafalar Yeni Bölüm

Siyasetten magazine kadar gündeme ilişkin tüm haberler, Koca Grafi2000 Prodüksiyon tarafından hayata geçirilen ve yapımcılığını Varol Yaşaroğlu"nun yaptığı programda, Koca Kafalar"ı Berk Tokay ve Vural Yaşaroğlu canlandırıyor.Ekranların sevilen komedi tiplemeleri Koca Kafalar, gündemi mizahi yorumlarıyla süsleyerek haber bülteni sunmaya devam ediyorlar.Siyasetten magazine kadar gündeme ilişkin tüm haberler, Koca Grafi2000 Prodüksiyon tarafından hayata geçirilen ve yapımcılığını Varol Yaşaroğlu"nun yaptığı programda, Koca Kafalar"ı Berk Tokay ve Vural Yaşaroğlu canlandırıyor.

19:00 Ana Haber Bülteni Canlı Yayın
Kanal D Haber Merkezi tarafından hazırlanan haber bülteninde, tüm olaylar sıcağı sıcağına izleyicilere aktarılıyor. Siyasetten ekonomiye, kültürden sanata Türkiye ve dünya gündemine ilişkin önemli gelişmeler canlı bağlantılarla ekrana geliyor.Doğru, tarafsız ve dinamik haberciliğiyle izleyicilerin ilk tercihi olan Kanal D Ana Haber izleyicileriyle yine her gün saat 19.00'da buluşuyor.
Tecrübeli ve dinamik haberci kadrosu, yurdumuzda ve dünyada gelişen olayların tüm ayrıntılarını yine sıcağı sıcağına izleyiciye aktarıyor...
Mazisinde hep Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen haberlere imza atan Kanal D Haber, yine aynısını yapıyor..
''Rutin haber''de farkını ortaya koyuyor...
''Özel haber''le fark atıyor...
Kanal D Haber, daha önce yaptıklarından ''farklı'' bir şey yapmıyor...
İzleyiciye yine farkını kanıtlıyor...

20:00 X FACTOR Star Işığı Yeni Bölüm
Yarışmanın bu akşam ekrana gelecek bölümünde, Emre Aydın"ın çalıştırdığı Gruplar kategorisindeki eleme heyecanı kaldığı yerden devam ederken, Armağan Çağlayan'ın çalıştırdığı, 27 Yaş ve Üzeri, kategorisinde de eleme heyecanı başlıyor.X Factor Star Işığı”nda bu hafta yeni bir sayfa açılıyor, “X Factor Kampı” başlıyor Yarışmanın bu akşam ekrana gelen bölümünde, son 48"e kalan yarışmacılar, 12"şerli gruplar halinde; “Genç Erkekler”, “Genç Kızlar”, “27 Yaş Üzeri” ve “Gruplar” olmak üzere, 4 kategoride performanslarını sergiliyorlar. Dört jüri üyesinin her biri de, bir grubu çalıştıracak ve kendi grubu içerisinde eleme yapıp, en iyi 6 yarışmacıyı belirlemeye çalışıyor.
Kanal D"nin, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması  “Star Işığı X Factor” heyecanı hız kesmeden devam ediyor...
Sunuculuğunu Kadir Doğulu'nun, jüri üyeliğini ise ; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan"ın üstlendiği "X Factor Star Işığı" her Pazartesi yepyeni yarışmacılarla adından söz ettirecek!
Geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk bölümüyle seyirciden büyük ilgi gören ve tam not alan X Factor Türkiye'nin bu hafta yayınlanacak bölümünde de yine biribirinden etkileyici ve güzel sesler yer alacak...
Türkiye'de yeni bir yıldız yaratacak olan X Factor Star Işığı, her pazartesi saat 20:00'de Kanal D'de!
Sakın Kaçırmayın!

22:00 Yerli Dizi  Ne Diyorsuun Yeni bölüm
Ali Kemal, Cansu"ya kırıldığı için kayıplara karışmıştır. Ali Kemal"in gidişinden çok etkilenen Cansu, baktığı her yerde, her yüzde onu görmektedir. Bu ruh hali Cansu"yu komik durumlara düşürür. Bu sırada Ali Kemal ayrılık acısını esnafın getir-götür işlerine bakarak hafifletmeye çalışmaktadır. Türkiye Sempati Güzeli"nin fotoğraf setine bir kasa elma teslim ederken, şansı yaver gider ve çekimin erkek modeli olur. Çekimden bir fotoğraf karesinin Twitter"a düşmesiyle, Ali Kemal kısa zamanda bir sosyal medya fenomenine dönüşür.

00:10 Yerli Dizi Bölüm Tekrarı

02:00 Yerli Sinema Gökten 3 Elma Düştü Fim


03:30 Yabancı Sinema Kayıkçı  Film

05:20 Yerli Dizi Geniş Aile Bölüm Tekrarı
kanal_d_13012014

Kanal D, Aydın Doğan'ın sahibi olduğu Doğan Holding'in Türkiye'de yayın yapan ulusal televizyon kanallarından biridir. Tüm Türkiye'ye yayın yapan ulusal kanal, genelde dizi filmleriyle ön plana çıkmıştır ve 84 yerli ve 13 yabancı dizi ile, 93 yerli ve 9 yabancı dizi yayınlamış Show TV'den sonra en çok sayıda televizyon dizisi yayınlamış Türk televizyon kanalıdır. 2009 yılı itibarıyle Türkiye'de en çok izlenen kanal ünvanını elde etmiştir. Kanalın spor müdürü İlker Yasin'dir.PİRSUSHABER
Ayhan Şahenk ve Aydın Doğan tarafından ortak kurulmuştur. 16 Eylül 1993'te test yayınına ve 19 Aralık 1993'te başlayan kanal sırasıyla Star TV, Teleon TV, Show TV, Kanal 6, HBB, TGRT, atv ve Cine5'ten sonra Türkiye'nin sekizinci özel televizyon kanalı olmuştur. Kanalın hisseleri 17 Ekim 1994 tarihinde Aydın Doğan'a emanet verildi ve kanalın logosu değişerek bugünkü hâlini almıştır. 2004 yılında, analog yayının yanı sıra sayısal yayın yapmaya da başlamıştır. Diğer tüm Avrupa ülkelerine Türkçe yayın yapan Almanya merkezli Euro D kanalın Türkiye dışındaki şubesidir. Kanal D, ayrıca Türkiye'de yüksek çözünürlükle (HD) yayın yapan ilk ulusal televizyon kanalı olan Kanal D HD'yi yayına sokmuştur. Kanal D'de yayınlanan birçok program, bu kanaldan yüksek çözünürlükle izlenebilmektedir. 5 Eylül 2005'ten beri Kanal D Ana Haber Bülteni'ni hafta içi Mehmet Ali Birand sunmuştur. 17 Ocak 2013'ten beri Kanal D Ana Haber Bülteni'ni hafta içi Serdar Cebe, hafta sonu ise Gözde Atasoy sunmaktadır.

Spor Gündemi'ni Hafta İçi Emre Tilev, Hafta sonu ise Gökhan Telkenar sunmaktadır. 32. Gün programını her Perşembe gecesi Mehmet Ali Birand sunmuştur. Sihirli Annem, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Kuzey Güney,İntikam , Kavak Yelleri, Aşk-ı Memnu ,Hanımın Çiftliği,Öyle Bir Geçer Zaman ki gibi Kanal D'nin en çok beğenilen dizileri arasında yer almıştır. Kanal D 2005 yılından itibaren her yıl Türkiye'nin en çok izlenilen kanalı durumundadır.


Kanal, 21 Nisan 2011'de logosunu üç boyutlu yapmış ve logonun ortasındaki daire dönen bir küre olmuştur. Mayıs 2013'ten itibaren Kanal D dizileri engelsiz.kanald.com.tr adresinde görme engellier için sesli betimleniyor, işitme engellier için işaret dili ile anlatılıyor. Ayrıca altyazılarla destekleniyor. Bu sayede Aramızda engel yok! sloganı bu siteyi açan Kanal D bir ilki gerçekleştirdi ve Kanal D, 1 Temmuz 2013'te 16:9 geniş ekran yayına geçmiştir.

KANAL D Uydu Frekansı 2013
Kaliteli yayın izlemek isteyenler hem tvleri hemde kanallarını iyi seçmek zorundalar, sizde iyi bir KANAL D izleyicisiseniz Uydu Frekansını 2013
güncel listesinden alabilirsiniz.

Kanal D Frekansı Yeni 2014-2013 Kanal D frekans ayarları aşağıdaki şekli ile yükleyebilirsiniz.
KANAL D 11862 H – Yatay Dogu 27500 5/6 101 201 Türksat 2A
KANALD HD 10970 V – Dikey Bati 30000 3/4 101 201 Türksat

ATV_25122013        STAR_25122013          KANAL_D_25122013  
 Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz

FOX_25122013      SHOW_25122013       STV_25122013    
  Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz
KANAL_7_25122013      TRT_3_25122013       TRT_SPOR_25122013     
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz

NTV_SPOR_25122013     STV_25122013    TRT_1_25122013
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz

NTV_25122013     FB_25122013       GS_TV_25122013
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz
BJK_25122013     AH_ABER_25122013      BURSAAAAAAA_25122013
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz
TRT_HBAER_25122013    BEYAZ_25122013     AZ_TV_25122013
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz
TV2222222222_25122013    TV88888_25122013      iDMAN_TV2222222_25122013

atv_yeni_18012014

Pirsus Haber -   [1128596]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde pirsushaber.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Televizyon Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

Son Eklenenler