Kanal D'de Bugün Yayın Akışı (08 Nisan 2014 Salı) Kanal D Canlı Yayın Ekranı Takip Et

Kanal D'de Bugün Yayın Akışı (08 Nisan 2014 Salı) Kanal D Canlı Yayın Ekranı Takip Et

Kanal D Yayın Akısı 08 Nisan 2014 Salı Günü ve Akşamında Yayınlanacak euro Kanal D Tv Arşiv Zaman Rehberi dizilerin,Yarışmaların,magazin filmlerin,maç ve Futbol Sporların,Ana Haber Programların listesine Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz. İşte Kanal D Avrupa İzle Haftalık Yayın Akışı Bugün 08.04.2014 Takibi ve Ayrıca Web Sayfamızda Bedava Kanal D Canlı Yayın İzle Donmadan,Kanal D HD Online İzle İmkanınız Bulunmaktadır.Kanal D ızle Kesintisiz live seyret.

Kanal D'de Bugün Yayın Akışı (08 Nisan 2014 Salı) Kanal D Canlı Yayın Ekranı Takip Et

Türkiye'de Büyük Bir Beğeni İle izlenilen Kanallarından Kanal D'de yine birbirinden güzel programlar diziler, Filmler Eğlenceler ve Yarışma Programlarına Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz. Kanal D Yayın Akışını Günlük Listesini Pirsushaber.com Sayfamızdan Tüm Detayını Takip Edebilirsiniz. Ayrıca web sitemizde Kanal D Canlı İzleyebilirsiniz. İşte Kanal D'nin bugün ve akşamındaki yer verilecek program listesi Pirsushaber.com'u Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.
PİRSUSHABER
  
PİRSUSHABER
DONMADAN_KANAL_D_30122013
PİRSUSHABER
KESiNTiSiZ_KANAL_D_30122013
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Oradan Takip Edebilirsiniz
HD_KANAL_D_30122013
PİRSUSHABER
EURO_KANAL_D_30122013
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Oradan Takip Edebilirsiniz

KANAL_26122013
PİRSUSHABER
Kanal D Yayın Akış Gündüz ve Akşam Kuşağı Listesi 08 Nisan 2014

06:45 İrfan Değirmenci İle Günaydın Canlı Yayın
Kanal D"nin, İrfan Değirmenci"nin hazırlayıp sunduğu “İrfan Değirmenci İle Günaydın" programı yeni yayın döneminde de Kanal D ekranından izleyicisini uyandırmaya devam ediyor.
Hafta içi her sabah, saat 06.45-09.00 arasında gündeme dair bütün konular deneyimli televizyon habercisi İrfan Değirmenci'nin ve izleyicilerinin yorumlarıyla ekrana taşınıyor.  
2 saati aşkın süre boyunca, yeni günün sıcak gelişmeleri, gölgede kalanlar, Türkiye'nin 81 ilinden ve dünyadan haberler, hızlı ve etkili bir şekilde seyirciyle paylaşılıyor. Günün gündemi sabahın ilk ışıklarıyla belirleniyor. En taze, en yeni bilgiler, Türkiye'nin en güvenilir habercisinden alınıyor.
Sabah haberlerinin tecrübeli ismi İrfan Değirmenci, izleyicileriyle adeta sohbet ederek, sorunları, mutlulukları, hüzünleri paylaşarak fark yaratıyor. Hızlı, güvenilir, dürüst, cesur, içten, tarafsız, güleryüzlü ''Günaydın'',  İrfan Değirmenci'nin etkili sunuşuyla alışkanlık yaratmaya devam ediyor

08:45 Sağlık Doktorum Yeni Bölüm
Ceyda Düvenci ve Prof. Dr. Murat Aksoy"un sunduğu DOKTORUM, yine birbirinden farklı 3 konu ile Kanal D ekranında, her sabah saat 09:00" da yayınlanıyor!
Geriatri Uzmanı Prof. Dr. Teslime Atlı, “EMEKLİLİK SENDROMU” nu anlatacak.Psikolojiden egzersize, yemek düzeninden yaşlılıkta ortaya çıkan hastalıklara emekli olduktan sonra dikkat etmemiz gereken her şey… Emekliliğini iple çekenler bu bilgilere mutlaka kulak kabartın!

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Fahri Erdoğan “KALÇA ÇIKIĞI VE KALÇA ÇIKIĞI AMELİYATI”nı anlatmak üzere konuğumuz olacak. Doğumsal kalça çıkığı tedavi edilmezse yetişkinlikte ne gibi sorunlara neden olur? Kalça çıkığı tedavisindeki güncel yöntemler neler?
Medikal Estetik Uzmanı Dr. Seran Göçer, “SAÇ DÖKÜLMESİ VE SAÇ EKİMİ” konusunda merak ettiğimiz soruları yanıtlayacak. Kadın tipi ve erkek tipi saç dökülmesi arasındaki farklar nelerdir? Saç dökülmesi genetik midir? Her dökülmesinde saç ekim işlemi sonuç verir mi? Saç ekimiyle çıkan saçlar kalıcı mıdır?

DOKTORUM" u kaçırmayın!
Ceyda Düvenci ve Prof. Dr. Murat Aksoy"un sunduğu DOKTORUM, sizi hem bilgilendiriyor hem de size keyifli saatler geçirtiyor. Yeni haftaya yine birbirinden farkı 3 konu ile “Merhaba” diyor!
“BY-PASS MI? STENT Mİ?”, kalp hastaları için çok önemli olan bu sorunun cevabını Kalp Ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Cem Alhan ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. İlke Sipahioğlu veriyor…
Akupunktur Uzmanı Dr. Murat Topoğlu, muhteşem formülleriyle hem sağlıklı zayıflamanın hem de ağrılardan kurtulmanın yolunu gösterecek bizlere…
“YAŞAMA DÖNEN YÜZLER” yepyeni bir hikâyeyle daha DOKTORUM" da!
Esra Özcan, neler yaşadığını paylaşacak ve yıllardır onu mutsuz eden görünüşünden Op. Dr. Hasan Fındık" ın yardımıyla kurtulacak. Ekranların öncü sağlık programı DOKTORUM, hafta içi her sabah 09:00"da KANAL D"de!

11:00 Sağlık Mutfağım Yeni Bölüm       
Kanal D"nin sunuculuğunu Nursel Ergin"in yaptığı, hafta içi her gün saat 11:00'de ekrana gelen ve her bölümde başka bir şehre konuk olunan yemek programı Mutfağım, Pazartesi günü Kayseri'de!
Nursel Ergin, "Mutfağım" programı ekibi ile birlikte konuk olacağı evde, ev sahibi Akgül Hanım ile birlikte "Kayısı Soslu Pasta", "Patatesli Gubate", "Zengin Pilav" ve "Şakşukalı Kırmızı Biber Dolması"  yapıyorlar…

12:15 Haber Gün Arası Canlı Yayın
"Şule Zeybek'in sunduğu programda yurtta ve dünyada meydana gelen tüm olaylar anında izleyicilere aktarılıyor. Canlı bağlantıların da yapıldığı programda ayrıca uzman görüşlerine de yer veriliyor. Ülke gündemini meşgul eden tartışmalara ve akıllarda kalan sorulara yanıtların arandığı programda izleyiciler, gün içinde gelişen haberlerden haberdar oluyor”

12:30 Eğlence Kaynana Gelin Seda'ya Gelin Canlı Yayın
Kanal D"nin sunuculuğunu Seda Sayan"ın yaptığı yeni programı “Kaynana Gelin Seda"ya Gelin”in bu bölümünde, hem çok gergin hem de çok heyecanlı anlar yaşanacak.
Bu bölümde; "Aynı evde yaşasaydık oğlumun ezilmesine dayanamazdım” diyen anne, oğlunu kılıbık olmakla suçlarken, gelini de kaynanasını bencil ve takıntılı olmakla suçladı.  Mücadelenin oynanan oyunlara da yansıyacağı bu bölümde, “Eller Yukarı” adlı oyunla hem güçlerini inatlarını yarıştıran gelin ve kaynanalar, dayanıklıklarıyla izleyen herkesi çok şaşırtacak.
Gelinler ve kaynanaların kozlarını paylaştığı, damatların anneleri ve eşleri arasında kalıp ter döktükleri “Kaynana Gelin Seda"ya Gelin” programı hafta içi her gün saat 12.15"te Kanal D"de.

15:00 Evim Şahane Yeni Bölüm
Mimar Selim Yuhay"ın sunumu ve tasarımıyla yenilenen salon  büyük bir değişime uğrayacak ve usta ekiple birlikte, hayallerdeki hale gelecek. “Evim Şahane” ayrıca, dekorasyon dünyasının yeniliklerini de ekrana taşıyacak.

17:00 Yerli Dizi Arka Sokaklar Bölüm Tekrarı

18:50 Koca Kafalar Yeni Bölüm

Siyasetten magazine kadar gündeme ilişkin tüm haberler, Koca Grafi2000 Prodüksiyon tarafından hayata geçirilen ve yapımcılığını Varol Yaşaroğlu"nun yaptığı programda, Koca Kafalar"ı Berk Tokay ve Vural Yaşaroğlu canlandırıyor.Ekranların sevilen komedi tiplemeleri Koca Kafalar, gündemi mizahi yorumlarıyla süsleyerek haber bülteni sunmaya devam ediyorlar.Siyasetten magazine kadar gündeme ilişkin tüm haberler, Koca Grafi2000 Prodüksiyon tarafından hayata geçirilen ve yapımcılığını Varol Yaşaroğlu"nun yaptığı programda, Koca Kafalar"ı Berk Tokay ve Vural Yaşaroğlu canlandırıyor.

19:00 Ana Haber Bülteni Canlı Yayın
Kanal D Haber Merkezi tarafından hazırlanan haber bülteninde, tüm olaylar sıcağı sıcağına izleyicilere aktarılıyor. Siyasetten ekonomiye, kültürden sanata Türkiye ve dünya gündemine ilişkin önemli gelişmeler canlı bağlantılarla ekrana geliyor.Doğru, tarafsız ve dinamik haberciliğiyle izleyicilerin ilk tercihi olan Kanal D Ana Haber izleyicileriyle yine her gün saat 19.00'da buluşuyor.
Tecrübeli ve dinamik haberci kadrosu, yurdumuzda ve dünyada gelişen olayların tüm ayrıntılarını yine sıcağı sıcağına izleyiciye aktarıyor...
Mazisinde hep Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen haberlere imza atan Kanal D Haber, yine aynısını yapıyor..
''Rutin haber''de farkını ortaya koyuyor...
''Özel haber''le fark atıyor...
Kanal D Haber, daha önce yaptıklarından ''farklı'' bir şey yapmıyor...
İzleyiciye yine farkını kanıtlıyor...

20:00 Yerli Dizi Küçük Ağa Yeni bölüm
Ali, Okan yüzünden başını yine derde sokuyor. Sonrasında olanlar ise Sinem"in iyice sinirlerine dokunuyor.

Sinem"in Başak"a karşı olan tavrı devam etmektedir. Bu arada Okan, hâlâ Başak ve Derya"nın peşindedir. Bu durum karşısında Ali yine başını belaya sokar. Sonrasında olanlar ise Sinem"in iyice sinirine dokunur. Mehmet Ağa"nın başına gelenler ise, herkesi Urfa"ya taşıyacak ve bir araya toplayacaktır.

23:30 Canlı Para Yarışma Yeni Bölüm
“Bir Milyon Canlı Para”da yine heyecan var!

Kanal D"nin sunuculuğunu Mesut Yar"ın yaptığı yarışma programı “Bir Milyon Canlı Para”da, bilgiler sınanacak ve  heyecan dolu anlar yaşanacak. Yarışmacı çiftlere 1 milyon lira nakit para!

“Bir Milyon Canlı Para”,  yarışmacı çiftlere 1 milyon lira nakit parayı programın sonunda değil, başında verecek. Yarışmacıların tek yapması gereken ise, kendilerine sorulan 8 soruya doğru cevap vererek, 1 milyon liralarını koruyup, hayallerine kavuşabilmek.


01:00 Kanıt Bölüm Tekrarı

02:00 Yabancı Sinema Güneş Patlaması Film

04:00 Kanıt Bölüm Tekrarı

05:20 Yerli Dizi Geniş Aile Bölüm Tekrarı
TIKLA_25032014       OYNA_25032014
kanal_d_13012014

Kanal D, Aydın Doğan'ın sahibi olduğu Doğan Holding'in Türkiye'de yayın yapan ulusal televizyon kanallarından biridir. Tüm Türkiye'ye yayın yapan ulusal kanal, genelde dizi filmleriyle ön plana çıkmıştır ve 84 yerli ve 13 yabancı dizi ile, 93 yerli ve 9 yabancı dizi yayınlamış Show TV'den sonra en çok sayıda televizyon dizisi yayınlamış Türk televizyon kanalıdır. 2009 yılı itibarıyle Türkiye'de en çok izlenen kanal ünvanını elde etmiştir. Kanalın spor müdürü İlker Yasin'dir.PİRSUSHABER
Ayhan Şahenk ve Aydın Doğan tarafından ortak kurulmuştur. 16 Eylül 1993'te test yayınına ve 19 Aralık 1993'te başlayan kanal sırasıyla Star TV, Teleon TV, Show TV, Kanal 6, HBB, TGRT, atv ve Cine5'ten sonra Türkiye'nin sekizinci özel televizyon kanalı olmuştur. Kanalın hisseleri 17 Ekim 1994 tarihinde Aydın Doğan'a emanet verildi ve kanalın logosu değişerek bugünkü hâlini almıştır. 2004 yılında, analog yayının yanı sıra sayısal yayın yapmaya da başlamıştır. Diğer tüm Avrupa ülkelerine Türkçe yayın yapan Almanya merkezli Euro D kanalın Türkiye dışındaki şubesidir. Kanal D, ayrıca Türkiye'de yüksek çözünürlükle (HD) yayın yapan ilk ulusal televizyon kanalı olan Kanal D HD'yi yayına sokmuştur. Kanal D'de yayınlanan birçok program, bu kanaldan yüksek çözünürlükle izlenebilmektedir. 5 Eylül 2005'ten beri Kanal D Ana Haber Bülteni'ni hafta içi Mehmet Ali Birand sunmuştur. 17 Ocak 2013'ten beri Kanal D Ana Haber Bülteni'ni hafta içi Serdar Cebe, hafta sonu ise Gözde Atasoy sunmaktadır.

Spor Gündemi'ni Hafta İçi Emre Tilev, Hafta sonu ise Gökhan Telkenar sunmaktadır. 32. Gün programını her Perşembe gecesi Mehmet Ali Birand sunmuştur. Sihirli Annem, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Kuzey Güney,İntikam , Kavak Yelleri, Aşk-ı Memnu ,Hanımın Çiftliği,Öyle Bir Geçer Zaman ki gibi Kanal D'nin en çok beğenilen dizileri arasında yer almıştır. Kanal D 2005 yılından itibaren her yıl Türkiye'nin en çok izlenilen kanalı durumundadır.


Kanal, 21 Nisan 2011'de logosunu üç boyutlu yapmış ve logonun ortasındaki daire dönen bir küre olmuştur. Mayıs 2013'ten itibaren Kanal D dizileri engelsiz.kanald.com.tr adresinde görme engellier için sesli betimleniyor, işitme engellier için işaret dili ile anlatılıyor. Ayrıca altyazılarla destekleniyor. Bu sayede Aramızda engel yok! sloganı bu siteyi açan Kanal D bir ilki gerçekleştirdi ve Kanal D, 1 Temmuz 2013'te 16:9 geniş ekran yayına geçmiştir.

KANAL D Uydu Frekansı 2013
Kaliteli yayın izlemek isteyenler hem tvleri hemde kanallarını iyi seçmek zorundalar, sizde iyi bir KANAL D izleyicisiseniz Uydu Frekansını 2013
güncel listesinden alabilirsiniz.

Kanal D Frekansı Yeni 2014-2013 Kanal D frekans ayarları aşağıdaki şekli ile yükleyebilirsiniz.
KANAL D 11862 H – Yatay Dogu 27500 5/6 101 201 Türksat 2A
KANALD HD 10970 V – Dikey Bati 30000 3/4 101 201 Türksat

ATV_25122013        STAR_25122013          KANAL_D_25122013  
 Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz

FOX_25122013      SHOW_25122013       STV_25122013    
  Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz
KANAL_7_25122013      TRT_3_25122013       TRT_SPOR_25122013     
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz

NTV_SPOR_25122013     STV_25122013    TRT_1_25122013
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz

NTV_25122013     FB_25122013       GS_TV_25122013
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz
BJK_25122013     AH_ABER_25122013      BURSAAAAAAA_25122013
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz
TRT_HBAER_25122013    BEYAZ_25122013     AZ_TV_25122013
Bu Haber Pirsushaber.com'a Aittir Ordan Takip Edebilirsiniz
TV2222222222_25122013    TV88888_25122013      iDMAN_TV2222222_25122013

atv_yeni_18012014

Pirsus Haber -   [1165363]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde pirsushaber.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Televizyon Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

  • Kobani'de son durum Blackwater Kobani'ye sızdıKobani'de son durum BlackwaterKobani'den gelen son dakika haberine göre YPG ile IŞİD arasında çatışmalar bugün yeniden şiddetlendi.
  • Diyarbakır'da 10 Kişi Kaçırıldı!Diyarbakır'da 10 Kişi Kaçırıldı!Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde kayıp kaçak çalışması yapan DEDAŞ'ın 10 personeli kimliği belirsiz kişiler tarafından
  • Kobani son dakika! Erdoğan'dan PYD açıklamasıKobani son dakika! Erdoğan'dan PYDCumhurbaşkanı Erdoğan, Kobani konusunda U dönüşü mü yaptınız? sorusuna açık açık yanıt verdi. Erdoğan Kobani'deki son durumu da
  • Türkiye, Mesud Barzani"den tek tek isim istedi!Türkiye, Mesud Barzaniden tek tek isimPeşmergenin Türkiye üzerinden Kobaniye geçmesi ikararının ardından, Cumhurbaşkanı Erdoğan Mesud Barzani'den tek tek isim listesi
  • Galatasaray sert virajdaGalatasaray sert virajdaLigdeki F.Bahçe galibiyetiyle moral bulan G.Saray, Şampiyonlar Ligi'nde ilk iki sıra hedefi için Borussia Dortmund karşısında kritik bir

Son Eklenenler