Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarına müjde haberi günün haberleri oku PirsusHaber
Şanlıurfa 7°C
Güneşli...
Tüm iller için tıklayın
Ana Sayfa » Televizyon » Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarına müjde

Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarına müjde

   

ATV Ekranlarının Sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 203. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde neler yaşanacak? Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 203. Bölümü ile 7 Kasım 2013 Perşembe akşam ATV'de. Kurtlar Vadisi Pusu 203. Bölüm Fragmanı Atv İzle, Atv Canlı İzle... İşte Kurtlar Vadisi Pusu En Son 203.bölüm fragmanı ve 203. Bölüm özeti...

Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarına müjde

Televizyon dünyasının tahttan düşmeyen düşürülemeyen Kurtlar Vadisi Pusu heyecanı son sürat devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 203.bölüm fragmanı çıktı. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı 203.bölüm özeti ve videosu web sayfamızda. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm 7 Kasım'da karşınızda boy gösterecek. Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 203.bölümde neler olacak neler yaşanacak? İşte Kurtlar Vadisi Pusu 203.bölüm fragmanı ve Özeti videosu.

      2_21102013

Kara"nın torununu kurtarmak için Poyraz"a yaptığı oyun ortaya mı çıkacak mı? Cahit içine düştüğü cendereden nasıl çıkacak? Ak Saçlı"nın (Polat Alemdar) gözlerine inanamadığı olay ne?

Kurtlar Vadisi Pusu 203. Bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu"da bu hafta Kara, torununu kurtarmak için Poyraz"a tuzak kurar. Poyraz"ın ise Kara için hazırladığı sürpriz vardır. İşte heyecanın doruğa ulaşacağı yeni bölümün ilk fragmanı;

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta 203. bölümüyle ekrana gelecek bölümünde Kara, Poyraz"ın elindeki minik torununu kurtarmak için harekete geçer. Elif"i vereceğini söyleyen Kara, Poyraz"ı pusuya düşürür; ancak Kara ve ekibi büyük bir acıyla yüzleşmek üzeredir.

Tüm bu soruların cevabı ve muhteşem çatışma sahneleri ile 7 Kasım Perşembe akşamı Kurtlar Vadisi Pusu severlerin huzurunda olacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 203. bölümünde olacak.

Kaynak: Pirsushaber

Benzer Haberler

2014 yerel seçim sonuçları