Kuzey Güney 79. bölüm fragmanı Kanal D Canlı izle haberi günün haberleri oku PirsusHaber
Şanlıurfa 7°C
Güneşli...
Tüm iller için tıklayın
Ana Sayfa » Televizyon » Kuzey Güney 79. bölüm fragmanı Kanal D Canlı izle

Kuzey Güney 79. bölüm fragmanı Kanal D Canlı izle

   

Kanal D'nin Fenomen dizisi Kuzey Güney 79.bölüm Fragmanı Yayınlandı. Kuzey Güney 79. bölümü 19 Haziran Çarşamba akşamı saat 22.00'de Kanal D'de. Kuzey Güney 79.bölüm Fragmanı Kanal D İzle, Kanal D Canlı İzle... İşte Kuzey Güney Dizisi 79.bölüm fragmanı ve özeti...

Kuzey Güney 79. bölüm fragmanı Kanal D Canlı izle

Kuzey Güney 79. yeni bölüm fragmanı yayınlandı 19 Haziran 2013 Çarşamba, Kuzey Güney yeni bölüm fragmanı çıktı, Kuzey Güney yeni bölümde acaba neler olacak, Kuzey Güney 79. yeni bölüm ile 19 Haziran Çarşamba akşamı saat 22.00 da Kanal D ekranlarında, Kuzey Güney yayınlanan her yeni bölümü ile nefesleri kesiyor, Kuzey Güney"da acaba önümüzdeki bölüm'de hangi olaylar olacak, Kuzey Güney 79. bölüm fragmanı izle..!

Fenomen dizi Kuzey Güney 79. bölümüyle ekrana geldi. Soluk soluğa geçen dizide Kuzey ile Cemre evlenebilecek mi?Güney"e kurulan tuzağa düşen Kuzey, cinayet şüphesiyle gözaltına alınıyor.

Güney"e kurulan tuzağa düşen Kuzey, cinayet şüphesiyle gözaltına alınır. Kuzey"in, Sümer Tezkan"la olan eski husumeti, aleyhine olan en önemli durum olarak bir kez daha karşısına çıkar. Cemre"nin en büyük korkusu Kuzey"in kendini ifade edememesidir. Tam da nikah tarihi yaklaşırken, Kuzey"in başına gelen bu olay, Güney için bulunmaz bir fırsattır.  Cemre"nin canını yakmak için onun korkularını besler.

Kendisine oynanan oyunu çözmek yerine zamanını yine Cemre ve Kuzey"in arasını açmak için kullanır. Boşa harcanan her dakika gerçek katilin işine yaramaktadır. Cinayet mahallinde bulunan delil bir anda soruşturmanın seyrini değiştirir. İbre Güney"den yana döndüğünde, Kuzey yine kardeşinin arkasında durur. Güney"in ifadesi dikkatleri Sinanerler"in köşküne çeker. Ebru Sinaner korkunç gerçekle yüzleştiğinde Barış çoktan ortadan kaybolmuştur.

Bu arada kendisinden haber alınamayan tek kişi Barış değildir. Cinayet yerinde bulunan delil hakkında bilgi verecek en önemli tanık Simay da kimsenin tahmin edemeyeceği bir yerde ölüm kalım savaşı vermektedir. Güney için işler giderek zorlaşırken, Kuzey onu kurtarmak için   gözünü kırpmadan elini yine ateşe uzatır.

Kaynak: Pirsushaber

Benzer Haberler

2014 yerel seçim sonuçları