17.12.2013 Salı günü Star Tv Yayın Akışı ( Tv'de bugün ne var? )

17.12.2013 Salı günü Star Tv Yayın Akışı ( Tv'de bugün ne var? )

Star Tv Yayın Akısı 17 Aralık 2013 Salı Günü ve Akşamında Yayınlanacak Arşiv Zaman Rehberi dizilerin,Yarışmaların,magazin filmlerin,maç ve Futbol Sporların,Ana Haber Programların listesine Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz. İşte Star Tv İzle Haftalık Yayın Akışı Bugün 17.12.2013 Takibi ve Ayrıca Web Sayfamızda Bedava Star Tv Canlı Yayın İzle Donmadan,Star Tv HD Online İzle İmkanınız Bulunmaktadır.Star Tv ızle Kesintisiz live seyret.

17.12.2013 Salı günü Star Tv Yayın Akışı ( Tv'de bugün ne var? )

Türkiye'de Büyük Bir Beğeni İle izlenilen Kanallarından Star Tv'de yine birbirinden güzel programlar diziler, Filmler Eğlenceler ve Yarışma Programlarına Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz. Star Tv Yayın Akışını Günlük Listesini Pirsushaber.com Sayfamızdan Tüm Detayını Takip Edebilirsiniz. Ayrıca Wev sitemizde Star Tv Canlı İzliyebilirsiniz. İşte Star Tv'nin bugün ve akşamındaki yer verilecek program listesi Pirsushaber.com'u Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Star TV yönetimi kanalın kuruluşundan bu yana kanalla bütünleşmiş Star TV logosunu değiştirmeye karar verdi. Kırmızı S harfi üzerine beyaz yıldız şeklindeki logonun yerine ortası boş olan yıldız şeklinde renkli bir logo kullanılmaya başlandı. 31 Aralık 2011'de saat 19.00'da yeni logonun yanı sıra yeni reklam, program fragmanları kullanılmaya başlandı. Kanalın görsel kimliği bu şekilde tamamen değişmiş, Doğuş Grubu tarafından yeniden yaratılmış oldu; diğer DYG kanallarında olduğu gibi kanal logosu ekranın sol üst köşesinden sağ üst köşesine taşındı. Daha sonradan logonun ortasındaki yıldız şeklindeki boşluğa beyaz bir yıldız eklendi. 3 Eylül 2012'de ise kanalın logosunda yer alan Star yazısı kaldırıldı ve logonun içerisindeki beyaz yıldız biraz daha küçültüldü.

Doğuş Yayın Grubu'na geçtikten sonra yayın içeriğini değiştiren Star TV, yayınladığı programları da değiştirdi. Diğer ulusal kanalların yayın politikasının dışında yayın yapmayı planlayan Star TV, ABC'nin Türkiye sürümü olmayı hedeflediklerini açıkladı. Sabah kuşağında Melek Baykal'ın sunacağı bir sabah kuşağı programı ve Üstün Dökmen'in hazırlayıp sunacağı Küçük Şeyler'i eklemeye karar verdi. Uzan döneminde ve daha sonra bir dönem Doğan döneminde de yayınlanmış olan Pazar Gecesi Sineması programını geri getirdi. Bununla beraber bir de çizgi film severler için çeşitli animasyon filmlerin yayınlandığı Düşler Sineması Kuşağını yayına koydu. Bazı dizileri yayından kaldırdı, bazı yeni diziler ekledi. Muhteşem Yüzyıl adlı diziyi TVen'e transfer olacağı ama TVen'in rafa kaldırdığı için yönetim diziyi Star TV'ye transfer etti.

Star TV Yeni Güncel Uydu Frekansı 2013

Star TV Uydu Frekansı
TURKSAT 3A UYDUSU

(Türkiye ve Güneydoğu Avrupa, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu)
Horizontal (Yatay) Polarizasyon 11 054 Mhz Merkezi Frekansı Symbol Rate 30000 KSYM/S FEC 5/6
DIGITURK

- 27 Kanal
D-SMART
- 24 Kanal (D-Smart HD 24 veya 424)
TELEDÜNYA
- 26 Kanal
KABLOTV
- S-10 Bandı
TİVİBU
- 27 Kanal

EuroSTAR Uydu Frekansı
TURKSAT 3A UYDUSU
Türkiye ve tüm Avrupa 42°E, Vertical (Dikey) Polarizasyon, 12690 Mhz, sinyal oranı 7200 KSYM/S, FEC:3/4STAR_16122013 1 Alternatif

Untitled_1_11102013 2.Alternatif Donmadan

Star Tv Canlı Yayın Kesintiniz Online İzlemek İçin Tıklayınız. 3.Alternatif


Star Tv Yayın Akışı Akşam ve Gündüz Kuşağı Listesi 17 Aralık 2013

05:10 Sevgili Dünürüm Yerli Dizi - Tekrar

06:45 Bugün Güncel - Yeni Bölüm
Seda Akgül her sabah saat 08.00"ı gösterdiğinde geceden güne kalanlar ve yeni günün manşetleriyle evlerinize, kahvaltı sofralarınıza konuk olacak...
Hayat, Star"da Bugün"le akmaya başlayacak ve hayata dair herşey Seda Akgül"ün pozitif enerjisi ile sizlerle buluşacak... Haberler okunacak, gazeteler seyirciyle birlikte yorumlanacak... Hayatı kolaylaştıran bilgiler, gün içinde dikkat edilmesi gerekenler, sanal alemin gözdeleri, yerine göre nostaljik klipler ve konuklarıyla Seda Akgül, sabah saatlerinin alışkanlığını değiştirecek...

09:00 Beni Affet Yerli Dizi - Tekrar

10:00 Melek Kadın - Yeni Bölüm
Gastronomi , sağlık, doğal yaşam, maneviyat, moda, sohbet, eğlence, sağlıklı yemekler ve uzman konuklar, kısacası hayata dair her şey her gün Melek"le ekranlarınıza gelecek.
Yemek kültürü yazarı, ekranların sevilen ve deneyimli ismi Sahrap Soysal yeme - içme kültürümüze ait deneyimleri, birbirinden farklı ve lezzetli yemek tarifleri ile her gün ekranlarda olacak.
Melek bu sezon çok önemli  bir ismi  daha sizlerle buluşturacak. İlahiyat Profesörü  Prof. Dr. Mustafa Karataş maneviyat konularında sohbet etmek için her Cuma melek stüdyosunda olacak

12:00 En Güzel Bölüm Magazin - Yeni Bölüm
Dizi dünyasından son haberlerin ekran geldiği En Güzel Bölüm, Burcu Esmersoy"un neşeli sunumuyla hafta içi her gün Star"da.
Ekranların beğenilen dizilerinin en çok konuşulan sahneleri, reality şovların perde arkası, ekran yüzlerinin özel açıklamaları, setlerden görüntüler, oyuncularla röportajlar, dizi dünyasından son haberler Star"da "En Güzel Bölüm' de.

12:30 Aşkın Bedeli Yerli Dizi - Yeni Bölüm
Ender ile Mümtaz arasında Veda gerginliği yaşanıyor.
Gülten"i kurtaran Alper, kendisine büyük bir minnettarlık duyan Zeynep"in tehlikede olduğunu düşünmektedir. Alper sonunda Zeynep"i ikna ederek Taner"in evinin yolunu tutar. Fakat Zeynep, şahit olduğu bir konuşma sonrasında, Alper"in Taner"i tehdit etmesinin durumu daha da kötüye götüreceğinin farkına varmıştır.
Ender"in kiminle birlikte olduğunu bulmak için takip ettiren Mümtaz, yıllar önce evden kovduğu Veda"yı öğrenir ve büyük bir öfkeye kapılarak Hayriye"yi şirkete çağırır. Şirkete gelen Hayriye"den Veda"nın gitmesini isteyen Mümtaz, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır

14:15 Soframız Yaşam - Yeni Bölüm
Türkiye"nin dört bir köşesini gezip, evlere konuk olan Soframız, yeni sunucusu Yeliz Güler ile yöresel yemekleri tanımaya, tatmaya ve izleyenlerle buluşturmaya devam ediyor.
Hünerli ev hanımları Soframız"da…
Yeliz Güler Türkiye"yi gezip, her gün bir başka hünerli ev hanımına konuk oluyor, birlikte yemek hazırlıyor ve lezzetli yemeklerin sırlarını öğreniyor…

15:15 Geniş Aile Yerli Dizi - Tekrar

16:10 En Güzel Bölüm Magazin - Tekrar
16:45 Beni Affet Yerli Dizi - Yeni Bölüm
Kemal"in Bahar"ı kurtarma çabalarını sonuç vermeye başlamış, Musa komadan çıkmıştır. Herkes sabırsızlıkla Musa"nın uyanmasını beklerken, Bahar da cezaevinde umutlu bekleyişini sürdürür. Musa"nın konuşmasını engellemek isteyen Cesur"un karşısında ise büyük bir engel vardır. Bahar"ı kurtarabilecek tek isim olan Musa ifade verebilecek mi?
Bora"ya para vererek ondan kurtulduklarını düşünen Feride, Cüneyt"ten gizli bir iş yapmanın yarattığı vicdan azabına dayanamayarak Cüneyt"e bildiklerini anlatır. Cüneyt"in Yıldız"a ait görüntüleri izlediğini öğrenen Feride şaşkına döner

16:45 Beni Affet Yerli Dizi Yeni Bölüm

18:30 Star Haber Haber
Nazlı Çelik ile Star Ana Haber hafta içi her gün 18.30'da Star'da!
Her şeyden haberiniz olsun diye yeni sezonda aynı saatte!

19:15 Büyük Risk Yarışma - Yeni Bölüm
Başarılı oyuncu Selçuk Yöntem" in sunduğu Büyük Risk yeni sezonda sormaya devam ediyor.
Selçuk Yöntem, Büyük Risk"in yeni bölümünde yine üç yarışmacı ile ekranda. Yöntem"in yanıtını verdiği soruları yarışmacılar bilmeye çalışacak.
"Büyük Risk"te bilgisini konuşturan ve hızlı olan yarışmacılar bir sonraki yarışmada devam hakkı kazanırken para ödülü de çığ gibi büyüyüyor.
Sorular ünlülerden!
Sanat, spor ve şov dünyasının önemli isimleri her bölümde  sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

20:00 O Ses Türkiye Türkiye Yarışma - Yeni Bölüm
O Ses Türkiye'de Birebir performanslar nefesleri kesiyor!
Takımlarına kattıkları birbirinden harika sesleri elemek zorunda kalan jüri üyeleri ise en zor kararları ile başbaşa kalıyorlar.
Takımlarını oluşturan Ebru Gündeş, Gökhan Özoğuz, Hadise  ve Murat Boz"un arasındaki yarışma da sürüyor.
Jüri bu akşam  ekiplerinde yer alan yarışmacıların birebir performanslarına göre yarışmaya kiminle devam edeceğine karar verecek.

23:30 Benim Hala Umudum Var Yerli Dizi - Tekrar

01:30 Aşkın Bedeli Yerli Dizi - Tekrar

02:30 Melek Kadın - Tekrar

04:10 Soframız Yaşam - Tekrar


star_tv_02122013

Pirsus Haber -   [1021517]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde pirsushaber.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Televizyon Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

Son Eklenenler